T1 Verstraeten Luc 1963

Trainer

Speler: K.Zonhoven VV, Park Houthalen, Bilzen VV, Eendracht Genebos, Melo Zonhoven

Trainer: Melo Zonhoven, K Heusden Zolder(T2), Godsheide VV, Spouwen Mopertingen, KRC Genk U19 / T2 Beloften, Zepperen,Herk Sport, KRC Genk Ladies

T2 Hendrix Koen 1980

Trainer

 

Jeugdopleiding: Sporting Hasselt, KSK Kermt

Speler: KSK Kermt, Beverst, Termien, Godsheide, Riemst

 

Trainer: Bokrijk, Riemst

T3 Noviello Claudio

Trainer

 

 

Keeper trainer

Schrijvers Herman

Ploegafgevaardigde

Max Mathias

kinesist

Jeurissen Stijn 1997

Doelman

 

jeugdopleiding: KRC Genk -

RSC Anderlecht

 

Vorige clubs: KVC Westerlo - ASV Geel - KFC Diest - Patro Eisden

Schrijvers Jonathan

Doelman

 

Jeugdopleiding: Bregel sport

 

Vorige clubs: Zutendaal

 

Hoekstra Hidde 

Doelman

 

Jeugdopleiding: Bregel sport

 

Vorige clubs: geen

 

Essome Bayi Dominique

Verdediger

 

Jeugdopleiding

 

Vorige clubs

Vanherck Berre

 

 

Jeugdopleiding

 

Vorige Clubs

Dupas Steffen 1996

Verdediger

 

Jeugdopleiding: Herderen Millen

 

Vorige clubs: Herderen Millen, moelingen, Bregel sport, Vlijtingen

Peustjens Ben 1994

Verdediger

 

Jeugdopleiding: Godsheide, KSK Tongeren, Sporting Hasselt

 

Vorige clubs: Sporting Hasselt, Zonhoven VV, KDH Jeuk

Erbas Yunus 2001

Verdediger

 

Jeugdopleiding: Turkse Rangers, Bregel sport

 

Vorige clubs: geen

Giannakos Dimitri 1999

Verdediger

 

Jeugdopleiding: Bregel - STVV

 

Vorige clubs: Cobox Hades

Mewis Stef 2002

Verdediger

 

Jeugdopleiding: KRC Genk - Hades

 

Vorige clubs: Hades

Vermeulen Kenny 1993 

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: 1FC Köln, Patro Maasmechelen, KSK Tongeren

 

Vorige Clubs: KSK Tongeren, Gellik, Eendracht Termien, KDH Jeuk

 

Yago Delait 1999

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Patro Eisden - Roda JC - MVV

 

Vorige Clubs: Thes - KeSK Leopoldsburg

 

Ubachs Andreas 1992

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Bregel sport, KRC Genk

 

Vorige clubs: Bregel sport, KVV Heusden Zolder, RC Hades, Bilzen-Waltwilder

Maris Giel 1994

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Heusden-Zolder, Lommel United, Bocholt

 

Vorige clubs: Bocholt, Helson, Esperanza Pelt

Kocyigit Semih

Middenvelder

 

Jeugdopleiding:

 

Vorige clubs:

 

 

 

 

Morganti Luca  1995

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Patro Eisden

 

Vorige Clubs: Patro Eisden, Vlijtingen

 

Pittie Yaron 2002

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Lanaken - Bregel sport

 

Vorige clubs: geen

 

Marchal Ken  1995

Verdediger

 

Jeugdopleiding: Fortuna Sittard, MVV Maastricht

 

Vorige Clubs: lommel United, Bocholt VV, Bilzen-Waltwilder , KVK Beringen

Remans Jona

Aanvaller

 

Jeugdopleiding:

Vorige Clubs

Salamone Giuseppe (pepe) 1989

Aanvaller

 

Jeugdopleiding: Standard Luik, Visé, Luik

 

Vorige clubs: RFC Seraing, RFC Malmundaria, FC Herstal, RFC Aywaille, RFC Monternée

Kamara Neneh Win Kamara

Aanvaller

 

Jeugdopleiding: Heur, Kolmont, Wellen, Bregel, MVV Maastricht

 

Vorige Clubs:

Yigit Gölpek 2002

Aanvaller

 

Jeugdopleiding: 1.5 Winterschlag - Bregel sport

 

Vorige clubs: 

Mullens Stan

Verdediger

 

 

Jeugdopleiding: 

 

Vorige clubs: 

 

 Açik Diyar

Aanvaller

 

 

Jeugdopleiding: 

 

Vorige clubs: 

 

Aanvaller

 

 

Jeugdopleiding: 

 

Vorige clubs: 

 

 

 

 

 

 

Jeugdopleiding: 

 

Vorige clubs: