T1 Verstraeten Luc 1963

Trainer

Speler: K.Zonhoven VV, Park Houthalen, Bilzen VV, Eendracht Genebos, Melo Zonhoven

Trainer: Melo Zonhoven, K Heusden Zolder(T2), Godsheide VV, Spouwen Mopertingen, KRC Genk U19 / T2 Beloften, Zepperen,Herk Sport, KRC Genk Ladies

T2 Hendrix Koen 1980

Trainer

 

Jeugdopleiding: Sporting Hasselt, KSK Kermt

Speler: KSK Kermt, Beverst, Termien, Godsheide, Riemst

 

Trainer: Bokrijk, Riemst

Schrijvers Herman

Ploegafgevaardigde

 

kinesist

Vermeulen Kenny 1993 

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: 1FC Köln, Patro Maasmechelen, KSK Tongeren

 

Vorige Clubs: KSK Tongeren, Gellik, Eendracht Termien, KDH Jeuk

 

Cresente Christophe1982

Doelman

 

jeugdopleiding: Lanaken VV, Patro Maasmechelen, KSK Tongeren

 

Vorige clubs: Lanaken,Patro Maasmechelen, Spouwen Mopertingen, Bilzen


Petronciana Robrecht 1993

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Zwaluw Wiemesmeer, KRC Genk, Heusden Zolder, KSK Tongeren

 

Vorige clubs: Zutendaal VV, Gellik, KVK Wellen

Peustjens Ben 1994

Verdediger

 

Jeugdopleiding: Godsheide, KSK Tongeren, Sporting Hasselt

 

Vorige clubs: Sporting Hasselt, Zonhoven VV, KDH Jeuk


Nuozzi Pascal 1998

Aanvaller

 

Jeugdopleiding: Tilleur, Seraing, Liege(RFCL)

 

Vorige Clubs: Liege(RFCL) Solieres Sport, Cinney RUW

 

Fausto 

Aanvaller

 

Jeugdopleiding:

 

Vorige clubs:


Ubachs Andreas 1992

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Bregel sport, KRC Genk

 

Vorige clubs: Bregel sport, KVV Heusden Zolder, RC Hades, Bilzen-Waltwilder

Maris Giel 1994

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Heusden-Zolder, Lommel United, Bocholt

 

Vorige clubs: Bocholt, Helson, Esperanza Pelt


Cosemans Ingmar 1987

Verdediger

 

Jeugdopleiding: RacingGenk, Genk VV, Cobox 76

 

Vorige clubs:Cobox 76, Eendracht Termien, MVV, Herk sport, Nieuwerkerken, Zutendaal, Vlijtingen, Bilzen -Waltwilder 

Niessen William 2001

Aanvaller

 

Jeugdopleiding: Cercle Mechelen, RKSV De Ster Stein, VV Sittard, Fortuna Sittard, FC Geleen-Zuid 

 

Vorige clubs: FC Geleen-Zuid


Erbas Yunus 2001

Verdediger

 

Jeugdopleiding: Turkse Rangers, Bregel sport

 

Vorige clubs: geen

Vanheukelom Antony 1999

Verdediger

 

Jeugdopleiding; Vottem, Tilleur, Heur Tongeren

 

Vorige Clubs: Hermée

 

 


Diez Damien 1995

Verdediger

 

Jeugdopleiding: Luik(RFCL) CS Visé, Verviers(RCS), 

 

Vorige Clubs: Sprimont, Aywaille

 

Dupas Steffen 1996

Verdediger

 

Jeugdopleiding: FC Herderen-Millen

 

Vorige clubs: FC Herderen-Millen, SK Moelingen


Salamone Giuseppe (pepe) 1989

Aanvaller

 

Jeugdopleiding: Standard Luik, Visé, Luik

 

Vorige clubs: RFC Seraing, RFC Malmundaria, FC Herstal, RFC Aywaille, RFC Monternée

Schrijvers Jonathan  1999

Doelman

 

Jeugdopleiding: Wiemesmeer, Zutendaal

 

Vorige clubs: Zutendaal


Mazzei Alessio 2002

Doelman

 

Jeugdopleiding: Bregel sport

 

Vorige clubs: geen

 

Proesman Maxim 1992

Verdediger

 

Jeugdopleiding: KSK Tongeren

 

Vorige Clubs: KSK Tongeren, RFC Luik, Sprimont, KVK Wellen, E.Henis

Warson Vincent 1998

Aanvaller

 

Jeugdopleiding: Patro Eisden

 

Vorige Clubs: Patro, SBCC (VS), Spouwen Mopertingen, KMR Biesen

Morganti Luca  1995

Middenvelder

 

Jeugdopleiding: Patro Eisden

 

Vorige Clubs: Patro Eisden, Vlijtingen